Mitä tekevät Negativen muusikot tällä hetkellä? Istuvat lienee kotona kädet ristissä ja rukoilevat että tämä paha uni loppuisi.
Jos jone ois ollut reilu mies niin se ois tarjonnu negativen muuskoille pestiä soolobändissään.
Missä ovat negativen muusikot?
1
1436
Vastaukset
- RockJonne
Mistäs sä nyt tääl oikein valitat? Jos Jonnen soolobändissä ois samat soittajat kuin Negativessa, sehän ois Negative eikä mikään soolo! Sitä paitsi Negativen kosketinsoittaja soittaa myös Jonnen soolobändissä.. Antti ainakin soittaa bassoa Jupi7er -bändissä. Ihan hyväkin välillä pitää taukoa, jos tuntuu että ei tule mitään, muutenhan tuo olis voinut kuolla vaikka koko bändi! Sen lisäksi ainakin yksi Negativen muusikoista on tällä välillä saanut perheenlisäystä, eli hyvä vaan että saa olla kotona mukana lapsensa elämässä eikä vaan olla yhtenä päivänä Saksassa ja seuraavana Japanissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658