Spayware Blaster ohjeita

Firefox

Osaiskos joku vähän auttaa? em:ohjelman asetuksissa mitä tarkoittaa esim: Mozilla Firefox not detected. There are no Mozilla /Firefox user profiles on your computer(for this account).Mozilla/Firefox are alternative web Browsers. If you do not have them installed ,this protection offers no benefit.Siis kuinka tuo (Palo kettu)Firefox aktivoidaan? ja pitääkö niitä mitä ohjelma löysi poistaa? mulla on nyt ruksit ohjelmien(3199)edessä mitä löytyi.Ja Suomalaista ohjetta oisko sitä mistään saatavilla? ei sitte tarvii muuten naureskella kun ei tuo Lontoon murre oikein suju.Kiitos vaan jos viittis joku vastailla toivoopi(palokettu)heh heh.

4

445

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
      • Firefox kiittää

        Kiitos vielä kerran se oli lukemisen arvoinen juttu.Eikä visiin ois pahitteeksi tutustua KAIKKEEN jo asennus vaiheessa,valkeni kerralla taas monta asiaa,mutta se firefox? onkos se oikeastaan palomuuri?


      • Gamma
        Firefox kiittää kirjoitti:

        Kiitos vielä kerran se oli lukemisen arvoinen juttu.Eikä visiin ois pahitteeksi tutustua KAIKKEEN jo asennus vaiheessa,valkeni kerralla taas monta asiaa,mutta se firefox? onkos se oikeastaan palomuuri?

        Firefox on selain niinkuin Internet Explorerkin eikä suinkaan palomuuri. Tästä linkistä saat vähän lisää tietoa tuliketusta.
        http://www.mozilla-europe.org/fi/products/firefox/


      • Firefox kiittää
        Gamma kirjoitti:

        Firefox on selain niinkuin Internet Explorerkin eikä suinkaan palomuuri. Tästä linkistä saat vähän lisää tietoa tuliketusta.
        http://www.mozilla-europe.org/fi/products/firefox/

        Tattista vaan,jo selkis aika paljon ja selailin ja opin taas aika lailla uutta.Nyt ei enään oo kuin tuli hännän alla!!!!! Kiitos tiodoista.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      47
      5505
    2. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      61
      2436
    3. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      18
      1900
    4. Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?

      Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?
      Maailman menoa
      146
      1773
    5. Aleksi Rytilä

      Räppäri saa haluamaansa julkisuutta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      17
      1635
    6. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      36
      1622
    7. Kulukusuunnat

      Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v
      Kuhmo
      5
      1418
    8. 81-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."

      Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome
      Suomalaiset julkkikset
      18
      1125
    9. Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan

      Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy
      Maailman menoa
      77
      1098
    10. Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?

      Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se
      Maailman menoa
      228
      1089
    Aihe