Juice? Kuulkas, tämä räjäyttää tajunnan
K
16143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Jos joku kirjoittaa nimimerkilläni, antaa kirjoittaa. Ei minulla ole yksinoikeutta johonkin anonyymiin nimmariin.
Toisaalta se on smantekevää kuka kirjoittaa mitäkin nimimerkilläni.
Kun itse kirjoitan syvällisiä ja empiirisiä totuuksia, tämän palstan matalaotsaisien juoppojen aivoliikkeet eivät koskaan riitä niiden ymmärtämiseen.
Ei helmiä sioille.
Hitto, hetken luulin itse kirjoittaneeni tuon :D
DJ-STAR haki tuon biisin Kylmikselle.
MUTTA Kylmis valkkasi.
On Sibellä hienompiakin:
http://www.youtube.com/watch?v=F5zg_af9b8c
6:09 hakkaa aivan kaiken. Ei ole olemassa hienompaa. Kuunelkaapa kohdasta 6:09 eteenpäin edes minuutti.
Pikkupäissään tulin alkoholi palstalle.Olenkohan nukkunut liian kauan tai matkustanut aikakoneessa toiselle vuosisadalle.Mun C-kaseteilta ei löydy Sibeliusta vaikka kuinka etsin.
Meikän C-kasetilta löytyy Commodore 64:sen Commando. Teeppä itse tällaista musaa SID-piirillä, jossa on 3 äänikanavaa ja yksi kohina. 3 1
http://www.youtube.com/watch?v=qrQuR1LHAVI
Laittakaa nyrkkikyllikit ja muut paskanjauhajat mulle leysoitin tai muuta paskaa,kajarit huutaa paskaa mutta kumarran kajareille.
Kävin Oulun Normaalikoulun ala- ja yläasteen. Kyllä siellä meille Sibeliusta soitettiin.
Et silti päässyt Oulun Normaalikoulun Lukioon, joka oli samassa rakennuksessa, kuin yläaste. Harmi, sillä ehkä sinusta olisi tullut jotain muutakin, kuin alkoholisoitunut chättailijä.
Meillä oli ala-asteella kerran ausku, joka kesken opetuksen rupesi imettämään sylivauvaansa ja jatkoi muinanaisina vaan opetusta. Me kiemurteltiin aivan häkeltyneenä. Opetus meni kyllä ohi siitä alkaen.
Nosto.
aa
Tuusulanjärvi vilahti!!!