Kukakohan hän on?
Lottovoitto inksaan
Kioski
10880
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
minä minä mutta en kerro kuka ja missä ja milloin.
Voittajan on helppo hymyillä :D
Marinkylän suunnalta ...........
Näin annoin itselleni kertoa.
Ohikulkija vain. Helsingistä.
Toinen vanha sukulaismies Inksasta. Ainakin luulen niin.
Kohta sen näkee kuka on kun nousee taas uusi hieno talo jonnekin päin inksaa. niin se on aikasempikin voittaja tehnyt. Elitistit rakentaa.
Hölmön hommaa tänne rakentaa, itse muuttaisin ulkomaille, mieluummin selaiseen maahan joka ei kuulu EU-hun.
Äkkirikastuminen on asia joka monen ihmisen päässä pyörii. Olen sitä itsekin noitunut, miksi minun rahapelin päätteessä lukee, ei voittoa.
Sitä pohditaan, mitä tekisin, jos sellainen kohdalle sattuisi. Uusi auto, talo jostakin eliittialueelta ja tietysti pitkä luxusloma Karibialle.
Ihan hyvä ettei omalle kohdalle osu. Taitaa olla 120 € suurin koskaan saamani voitto - se ei sekoittanut vielä tuttua, turvallista ja harmaata arkea.
Tässä tapauksessa ei tarvi puhua äkkirikastumisesta. Hänellä on ollut aina autona mersu ja hän omistaa monta taloa.
Niin onko tää se Shellin entinen nainen?
Vesitornin rinteestä löytyy, isoja bileitäkin pidetty...