Jenna repsahti

Jenna meni antamaan viime yönä Danille sitä salaisinta. Voi jessus kun voi olla "lutka", että pitää pimppiä antaa.
6985
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis antoi Jussille pimppiä, Dani katseli silmät pyöreänä vierestä, että näinkö tämä menikin.

Äänestä
  • Jussille!!! No voi tämänkin miesmakua! yök.

    Äänestä

  • joo kaltereiden välistä

    Äänestä

ihminen on seksuaalinen olento. onko AP itsekin lutka, vai ihanko neitsyt?

Äänestä
  • Löytyykö muita latteuksia?

    Äänestä

Nyt vasta repsahti, komeeta =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voi itku kirjoitti:

Jenna meni antamaan viime yönä Danille sitä salaisinta. Voi jessus kun voi olla "lutka", että pitää pimppiä antaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu