Miks luulet kaikkia

aloituksia mun tekemäksi pöhkö? :)
9243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hän ei tee aloituksia ja, jos tekisi, ne eivät olisi minulle.

Äänestä

Miksi luulet että joku luulee?

Äänestä
  • Kannattaa tehdä mielummin niitä aloituksia irl.

    Äänestä

  • vastasn vaan kirjoitti:

    Kannattaa tehdä mielummin niitä aloituksia irl.

    Ei sitten muuta kuin tekemään.

    Äänestä

luule. Tietenkään. Ja eiköhän noi aloitukset tapahdu jossain muualla kuin täällä palstalla :D

Äänestä

Ne vaan kai osuu niin yksiin sen mun kaipaaman miehen kanssa, että välillä sitä voi luulla juuri hän ne kirjoittaa. Ne kirjoitukset on kuin sen miehen ajatuksista :)

Äänestä

Ei täällä mitään voi luulla

Äänestä
  • luulottelua voi ylläpitää. Onneksi ei ole minun tapoihini kuuluvaa.

    Äänestä

koska olet ok ukkeli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies. kirjoitti:

aloituksia mun tekemäksi pöhkö? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu