Etuvetoisella olen pitkän lenkin heittänyt ja olipa hauska ja ajamisen iloa tuottava . Meni hyvin mutkstiellä ja motarillakin mutta voima puuttui nopeudenmuutoksiin. Tulisipa 4wd malliin 1,6 kone ja 1000 hintaa vain lisää 1,2 4wd verrattuna, no saahan sitä toivoa.
4x4 swift uusi kiva auto
4
207
Vastaukset
- SX4 mies
Eipä tule 1.6 konetta, kun 1.6 koneella on myynnissä SX4.
- 1,6
kylläpä sx-4 mies punnersi älykkään vastauksen...heheheeheeheehee
- Crossia.
Minä muovipohja hörhö se taas punnersin kantelun ylläpidolle tuostakin. Kouluajoillaan jo olin kantelupukki ja sitten välkällä otin pataan. Nyt aikuisena laskut maksamati ja s crossista haaveilen. Kyllä nyt menee lämpimät housuun mulla tuttuun tapaan, heh heh buahahahaahh.
- Suzukinisti
En tiedä 4WD:stä, mutta etuvetoisessa samalla koneella on kyllä voimaa ja poikkeuksellisen paljon tämänkokoiseen vapaastihengittävään koneeseen! Joissakin toisenmerkkisissä on samankokoisella koneella esim. 69 tai jotai 70 heppaa, mutta Suzukissa 94!!!
Isompia koneita on Swiftissä maailmalla, mutta ei varmaankaan Suomeen tule. Sport-malli on sitten tosiaan eri juttu, sitä saatiin meillekin viiveellä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 871496
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101370- 751146
- 1151099
- 661068
- 71934
- 68885
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n254881Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o12811- 33793