täysimpotentti

ville3

mä oon täys impotentti 100 mg sildenafiiliä (viagra) ei toimi kuin joskus ja samoin muse 1000 mikrog. tk:n hoitojono kestää lokakuulle ja sitten tk-lääkärin vastaanoton jälkeen saan lähetteen urologille, joka kokeilee pistoshoitoa (caverject dual). tää vaiva on vaivannu mua jo 2 vuotta ja vasta kesäkuussa uskaltauduin lääkärin pakeille. Onko muolla vastaavanlaisia ongelmia?

4

254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Henderson

      Heippa,

      Kuten varmaan tiedät, erektiolääkkeet eivät sinällään auta, mikäli et koe seksuaalista kiihotusta. Oletko kokeillut penisrenkaita? Kokeile seuraavaa:

      1. Ota erektiolääke ja odota, kunnes lääke alkaa vaikuttaa
      2. Pyydä joko kumppaniasi miellyttämään sinua seksuaalisen stimulaation saamiseksi/ masturboi hetki itse/ katso internetistä pornoa tms.
      3. Kun saat edes jonkin asteisen erektion, laita penisrengas paikoilleen (renkaan tulee olla tiukka).

      Näin voit kenties saada edes jonkinlaisen erektion, joka pysyy halutun ajan. Muistathan, ettei rengasta tule pitää terveyssyistä paikoillaan 30 min. pitempää aikaa.

    • Hei!

      Ongelmanani ei ole niinkään saada erektiohäiriötä vaan orgasmia ja siemensyöksyä. Joskus musen avulla saan orgasmin 5 min. lääkkeen oton jälkeen, joskus ei tapahdu mitään ja aina on mukana ollut kiihoke.

      • ...

        Ei se ole erektiohäiriö jos se seisoo, eikä todellakaan mikään impotenssi, täysimpotenssista puhumattakaan.


    • KäytätköPsyykelääkkeitä

      Jos satut käyttämään jotain mielialalääkkeitä, niin tuo on ihan yleinen psyykepillereiden sivuvaikutus. Suurin osa psyykelääkkeistä on täysin tarpeettomia, ne vaan turruttaa tunteet ja saa aikaan sen, ettei varsinaisia ongelmia tunnu edes olevan tarpeen käsitellä = mikään ei muutu, paitsi itse muutut eräänlaiseksi zombieksi

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      88
      6435
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      42
      5506
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      62
      4319
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      78
      4198
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      73
      3955
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      80
      1327
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      78
      1167
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      328
      1145
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      32
      910
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      288
      833
    Aihe