Koitas ny rohkaistua:)
M-naiselle
Red devil
19290
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
siellä, vai sanoisinko ththth söpöliini vipeltäjä lähestymiskielto päällä, punainen sateenvarjo, ostitko stringit itsellesi? ;D
;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Vähän hymiöitä.
Kenellä on lähestymiskielto :D jollain kaipaajalla.
aloittaja alias ththth saunopaloi poroksihan ja sanoi että se nainen jota hän kaipaa oli uhkallut lähestymieskiellolla ja häirintäsyytteellä, silti tuo dorka kaipaa sitä naista, vaikka naista varmaan kiinnostaa kun sanoi noin :D
No onneksi mulle ei kukaan ole sanonut mitään, koska olenhan koittanut saada yhteyttä ja täälläkin hän pörrännyt etten tiedä mitä ajattelisi, jonkin sortin vihjailua ja minä sen ainakin olen ottanut kiinnostuksena. Onhan tässä jo mennyt tätä miettiessä vaikka mitä. Hermotkin.. nekin..
Onko nainen oikeasti sanonut niin vai onko jonkun tuntemattoman palstahäröilyjä joita luultu kaivatun naisen jutuiksi.
Aika outoa olis kaivata jos joku uhkais syytteillä ym.
Aika outoa olis kuvitella, että joku kaipaa.
kortista huolimatta jatkaa mm-ottelua, mutta toinen keltainen tietää ulos menoa.
On tää omituista. red devil ostaa stringit, nainen on hakenut naiselle lähestymiskieltoa? Ymmäränkö mä nyt oikein. Mihin tää maailma on menossa.
Siis onko näin että naiset on kiinnostunut samasta miehestä ja tästä johtuen... ei voi olla
olen pitänyt perinteisiä pikkareita tähän asti, mutta niistä jää ikävä raja takamukseen, jos päällihousut on ohuet. Stringeissä tätä ongelmaa ei kai olisi ja pikkupeppuni näyttäisi entistäkin herkullisemmalta. :)
Pyhh maailman epämukavimmat housut. En tykkää enkä pidä stringejä.
Mikähän ois rohkein teko, mitä uskaltaisin tehdä? Haluaisin tavata kahden kesken. Sittenpähän pääsisi ainakin eteenpäin. Mun elämä on nyt muutenkin muutoksien kourissa, ja palstailussa mulla on meininki: antaa mennä vaan! Kerrankos tässä eletään! (Tää meno on mennyt täällä näköjään muillakin yhtä sekopäiseen suuntaan :DD) Täällä palstalla olen yrittänyt ampua täsmäaseella, joka kerta paremmin tähtäämällä. Siltikään ei osu maaliin, ja kun olen suht fiksu tyttö!?!, en lyö kovin montaa kertaa päätä seinään (tai ammu harhaan).
Saas nähdä miten käy,nyt rupes ihan itteeki jännitämään
Tuota ylempää kommenttias vois jo kutsua tunnisteeksi...pohdiskelen tässä vain, että...
Mihin päin menee? Millon tavattiin viimeksi?
idän ja etelän keskivälissä oleva ilmansuunta. esim
Eräälle miehelle : Ei tarvetta enää, hänen suhteensa ainakaan, voi jatkaa vittuilujaan kaikessa rauhassa.
Oho! Onpas täällä kuumat tunnelmaat.
sitä tarpeeks turpaan.