vähän kumma juttu

eronnut m

Nimittäin eräs samassa pihapiirissä asuva puolituttu rouva ilmoitti haluavansa puolukoita poimimaan, voisinko lähteä kyyditsemään ja tietenkin myös poimisin minäkin.
Ajeltiin sitten lämaastoon ja puolukoita olikin mukavasti, mutta pian rouva sanoi haluavansa kiivetä puuhun ja alkoi kin kiivetä tuollaiseen lipputangon paksuiseen mäntyyn, kiipeäminen tapahtui siten, että puu oli kunnolla jalkovälissä ja jalat tiukasti ympärillä.
Kiipeäminen tosin pysähtyi jo alle metriin ja rouva jäi paikoilleen autuas ilme kasvoillaan, pientä- oih auh voihkintaakin kuului ja hetken kuluttua rouva lähes putosi maahan.
Tajusin tietenkin mitä tapahtui ja ilmoitin, että sait orgasmin, jolloin rouva alkoi puhua, että hänellä on kauheat halut, mutta et saa koskeakaan häneen ja itsetyydytys on heiltä kielletty, siitä joutuu tulijärveen, mutta eihän tämä ollut itsetyydytystä- eihän..
Myönsin, että ei ollut, se vaan tuli kuin vahingossa ja hän ilmoitti olevansa hyvin helpottunut.
Puolukoitakin saimme ja rouva toisti kiipeilyt vielä pari kertaa, kun sopiva puu löytyi, sekä kehui miten ihanaa nautintoa siitä saa.
Olihan sitä kiva katsellakkin, kun nainen nauttii ja tilanne muutenkin hyvin kiihottavaa.

3

9272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hirveä Hospodar

      Oisit työntänyt henkilökohtaisen puuseipääsi rouvan pyllyreikään!

    • sanon vaan

      Et ilmeisesti ole uskovainen, jos olisit lukenut raamattua niin tietäisit, että on syntiä jättää kiimainen nainen pulaan.

      Se sanotaan selvästi raamatussa.

      • eronnut m

        Mutta se nainen on uskovainen, vieläpä lahkolainen, naimisissakin, jäi sanomatta.
        Tulkitsevat raamattua omalla tavallaan, aika hurjia juttuja siten aikaansai, sen tulin myöhemmin huomaamaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      37
      5096
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      82
      3616
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      30
      2993
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      2985
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      9
      2896
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2343
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1838
    8. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      1780
    9. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1721
    10. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      135
      1659
    Aihe