että Suomen ainoa neurologiaan keskittynyt eläinlääkäriasema Aisti diagnosoi koiran väärin? Ja ettei perustaja-johtajalääkäri vastaa soittopyyntöihin, raha kuitenkin kelpaa. Päivystysaikana ei kukaan vastaa ja jos menee paikanpäälle sanotaan olevan niin kiire vaikka on pyydetty paikanpäälle oireistosta kerrottaessa, monta potilasta leikattavana, ettei enää samalle päivälle mahdu ketään ja koska koira kävelee omilla jaloillaan! Yksikin koira jolla piti olla vaikea ataksia, yhtäkkiä siitä parantui liikunnalla ja fysioterapialla. Ataksia on parantumaton tila, siitä ei toivuta!
Kuinka voi olla mahdollista
eräs kokemus
4
246
Vastaukset
- hjuyhhj
Jos käytös johtuukin asiakkaasta.
- tiedoksi
Mikä helvetin käytös? Eläinlääkärikö saa käyttäytyä ihan kuinka vain? Asiakas oli ensimmäistä kertaa ko. paikassa käymässä.
- fjjfufu
tiedoksi kirjoitti:
Mikä helvetin käytös? Eläinlääkärikö saa käyttäytyä ihan kuinka vain? Asiakas oli ensimmäistä kertaa ko. paikassa käymässä.
Jos käytöksesi lääkärillä on samaa tasoa, kuin täällä, niin ei varmasti kiinnosta palvella.
- totuus...
Lääkäri ei ole jumala vaan joskus diagnoosit menevät pieleen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä891849Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2771703Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2981496Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1771388- 51967
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em78962- 56957
- 66914
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40901Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤52888