Jos on jo valmis domain niin kuinka..

Jos on jo valmis osoite ja joku kökkö html-sivu siihen tehtynä, niin kuinka helppoa siihen on liittää joku valmis, ilmainen pohja? Vaikka google sitesillä tehä joku perus sivu ja liittää ne yhteen?
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

copy-pastella sisältö vanhasta uuteen pohjaan. sitten siirrät uuden pohjan vanhan tilalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten onnaa? kirjoitti:

Jos on jo valmis osoite ja joku kökkö html-sivu siihen tehtynä, niin kuinka helppoa siihen on liittää joku valmis, ilmainen pohja? Vaikka google sitesillä tehä joku perus sivu ja liittää ne yhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu