Moikka!
Eli ollaan perheen kanssa käyty useasti Amerikassa ja tullut käytyä aika paljon heti joulun jälkeen. Aivan loistavat ostosmahdollisuudet ollut aina ja vielä päälle super aleet. 14 ja 16 vuotiaat tyttöni on ainakin ostanut paljon victorias secretin, hollisterin,abercrombien, guessin ja monien muiden liikkeiden aleista vaatteita meikkeja ynnämuita. Mutta nyt olemme lähdössä joulukuun 5 päivä kahdeksi viikoksi miamiin ja haluaisin tietää että onko jo ennen joulua alemyynnit. Outleteista saa tietenkin halvalla mutta haluaisin tietää ennen jouluaaton alemyynneistä. Onko todella halpaa? Auto vuokrataan tottakai eli ei ongelmaa jos joutuu matkustamaan kauemmaskinettä kaikki hyvät ostos paikatkin olisi kiva tietää.
Menemme samalla reissulla CAliforniaan ja New yorkkiin niin onko siellä missä hyvät ostosmahdollisuudet ja missä parhaat alemyynnit?
Odotan innolla vastauksianne ja arvostan todella paljon
Miamin alueen alennusmyynnit
elinabergvist
0
206
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467605
- 334193
- 573695
- 503180
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons602534- 542388
- 512358
- 402329
- 162276