Salosta vanhempaa naista

Löytyikö vnhempaa naista m 35
3199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kui sää vanhaa, onk sul joku fetissi?

Äänestä

Kukonkallio on kova sana.
Ja Hintan vanhainkodista löytyy joka lähtöön.
Onnea vaan "puuman metsästykselle"!

Äänestä
  • Kyllä 35 mallinen nainen on jo melkoisen kuiva herkkupala...oikeastaan korppu!Mutta asiassa on hyväkin puolensa:Sen ikäinen antaa kaikkensa ja parastaan kun luulee saavansa viimeisen kerran!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kovakalu77 kirjoitti:

Löytyikö vnhempaa naista m 35

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu