Nyt sitä löytyi silmäniloa!!!!
http://www.naimakaupat.com/riisi/artikkelit/hunks.php
Ei välttämättä toi sivu, mut sieltä alareunasta pääsi kattoon tarkemmin Samulia =)) Vois melkeen sen takii tilata ton kalenterin.
http://www.naimakaupat.com/riisi/artikkelit/hunks.php
Ei välttämättä toi sivu, mut sieltä alareunasta pääsi kattoon tarkemmin Samulia =)) Vois melkeen sen takii tilata ton kalenterin.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Menepäs ihan hunksien virallisille sivuille http://www.scandinavianhunks.com ja sieltä ei kun kuvia tsekkailemaan! :) Niin ja kyllä ne keikat on aivan omaa luokkaansa... ;)
Mikä mahtaa olla sinun osasi tässä elämässä? Otan joka tapauksessa osaa.
No onneksi sinäkin... siis kuolet!
Ei teitä ja toimianne kauaa kestäisi katsellakaan.
Mitä pahaa on siinä "toimessa" että käy ulkona
viihteellä, katselee komeita miehiä ja
ihailee julmalaisia vartaloita...
Tämän tekee ihan mielellään kun tietää kuitenkin
joku päivä kuolevansa... :)
Tuo kuulostaa niin jumalattoman typerältä ja alkeelliselta. Nykyään ihminen on melko kehittynyt eläin ja kykenee vaikka mihin. Mutta sitten on tämä suuri väestönosa, joka mieluummin katsoo salkkareita, juo siideriä, matkii/palvoo amerikkalaisia ja on mielellään käyttämättä ajattelukykyä mihinkään. Ajattelustahan tulee pää kipeäksi.
Tuo vastakkaisen sukupuolen edustajien kuulostaa seksuaaliselta puutostilalta. Taitaa täyttymys puuttua.
En sano että itse olisin läski, voi olla että itselläni on tuo "jumalainen vartalo", mutta se, että ihannoidaan lähes rasvatonta vartaloa on omituista, koska sellaisen ylläpitäminen on vaarallista terveydelle. Mutta kun amerikassa tulee läski muotiin, te ihannoitte läskejä. Minä en.
Pidä hauskaa enemmän niin pipokin löystyy :)
Minä tartun hetkeen ja pidän hauskempaa kuin moni, sortumatta silti tympeään ajattelemattomuuteen.
Uskomatonta että vaikutat niin "ajattelevalta ja paremmalta" ihmiseltä... kuitenkin nimimerkkisi
on hengaillut vain julkkis-osastolla täällä suomi 24:ssä. Kerran taisi kyllä olla tietotekniikka osastolla kommenttia...
Minä en jaksa edes kulmakarvoja nostaa asioihin mitkä eivät minua ilahduta tai kiinnosta...
Et kai vain ole "tirkistelijä wannabe" :):)
Nimimerkkini on hengaillut julkkispalstalla vain muutaman päivän ajan, koska silmiini osui jotakin kiintoisaa. Julkkikset eivät kiinnosta minua millään tavalla. Minulla on muut intressit, joihin ei lukeudu sarjaohjelmien katsominen tahi julkkisten kuolaaminen, amerikanpalvonnasta puhumattakaan. Tosiasia on, että jos farkkusi ovat reisistä ja perseestä kuluneet, olet idiootti.
Minä voisin osallistua julkkiskeskusteluihin anonyyminä, mutta kun minua kiinnosti muutamat mielipiteet muutamasta keskustelusta, niin toki kerron mielipiteeni siitä. Joskus katsos tartun kiinnostavaan otsikkoon Suomi24 etusivulla, eikä minua kiinnosta millä palstalla se käydään.
Minä osallistun toki kaikenlaisiin keskusteluihin.