Aamusta iltaan

ajattelen seksiä hänen kanssaan, epäsopivissakin paikoissa joka meinaa aiheuttaa noloja tilanteita. Miehiset ajatukset aina mielessä, halusin tai en. Parempi tietysti näin että kaikki toimii.
13392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Estäkö sua jokin toteuttamasta näitä ajatuksia? Suosittelen lämpimästi toteutuspuolelle siirtymistä jos vain mahdollista :).

Äänestä
  • Kyllä se toteutuu, molemmat kun sitä haluaa, älä huoli :)

    Äänestä

Ois se vaan kiva olla mies, et onneks olkoon vain ;)

Äänestä
  • parempi olla nainen, silloin voisi ajatella tuhmia ajatuksia enemmän jäämättä kiinni, kun ei ole telttaa kertomassa kaikille muille mitä ajattelee

    Äänestä

  • Minusta olisi kirjoitti:

    parempi olla nainen, silloin voisi ajatella tuhmia ajatuksia enemmän jäämättä kiinni, kun ei ole telttaa kertomassa kaikille muille mitä ajattelee

    Paitsi että sen näkee kyllä sun naamastaskin ;))

    Äänestä

onko ikinä stondannu hänen lähellään?

Äänestä
  • Ainakin tänään yhden naisen lähellä, oli niin suloinen ja kuuman tuntuinen.

    Äänestä

Tämä päivä oli taas niitä työpäiviä että seksi hänen kanssaan koko ajan mielessä. Tilannetta ei parantanut hänen näkemisensä vilaukselta käytävällä. Mikä ihana vaalea komistus!

Mielikuvissani koskettaisimme toisiamme pitkän tauon jälkeen ja tapahtuisi väistämätön. Haluaisin edes vielä kerran kokea hänet.

Äänestä

Niin minäkin sinun kanssasi ja lisäksi yöllä ja unissa.

Äänestä

jos joskus saan sen miehen jalkojeni väliin, olen onnellisin nainen päällä maan. Lisäksi toivon, että saisin hänen aarteestaan koko komeudessaan kuvan, jota katsella silloin kun kaipuu lyö kipeimmin eikö hän ole lähelläni.

Äänestä
  • Kirjoitit samanaikaisesti niin rivosti, mutta myös kauniisti rakastaen ja kunnioittaen. Onnellinen on kyllä mieskin tuon jälkeen.

    Äänestä

Hmm... Haluan kiusia ja koulia sen kielelläni ihan äärirajoille asti. Jälkeenpäin halaillaan onnellisen raukeina. Se olisi mun haave tähän hetkeen

Äänestä
  • ...koulia kielelläni kalua kielikoulussa kiihottavasti...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en valita kirjoitti:

ajattelen seksiä hänen kanssaan, epäsopivissakin paikoissa joka meinaa aiheuttaa noloja tilanteita. Miehiset ajatukset aina mielessä, halusin tai en. Parempi tietysti näin että kaikki toimii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu