Maran äidistä tulee taas isoäiti

Maran äiti kertoo facessaan, hän saa taas lapsenlapsen... Kenen, onko TAAS Martinan vai eikö sil oo myös veli?
5601
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Maralla on veli, Jonathan Kettunen. Kyseessä luultavasti hänen lapsensa. Kenelle Mara nyt lisääntyisi? Essille?

Äänestä
  • Toivottavasti Jonathanille. Hänellä on sentäämn asiat kunnossa.

    Toisaalta Martina on niin epätoivoinen miesrintamalla, että on saattanut antaa jonkun raasun saattaa hänet taas raskaaksi. Luultavasti sellaisiakin tolloja on vielä muutama jäljellä, joille Martina kelpaisi.

    Äänestä

  • Lapsi kuuluu syntyvän kalojen merkeissä eli eiköhän se pikkuhiljaa ala näkymään, kuka on pieniin päin.

    Äänestä

Onko se Mikael Jämsänen isä?

Äänestä
  • Martinan kolmas tyttö on nimeltään Elitsapet Martina-Anne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juhuuuu kirjoitti:

Maran äiti kertoo facessaan, hän saa taas lapsenlapsen... Kenen, onko TAAS Martinan vai eikö sil oo myös veli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu