seuraa laivalta...

tarvitsisin apuu ,et mite iskee laivalta ittellee seuraa?????? tää saattaa kuulostaa ihan vitun dorkalta mut mä en oo ikinä onnistunu saamaa seuraa..... itä laittaa päälle??? miten käytäytyy??? oon oikeeti epätoivone....kiitos.
3499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

www.silja.fi
sieltä nuorisoklubit, laitat ilmotuksen sinne, et tääl olis yx pissis tulos laivalle, kuka haluu pimpsaa?

Äänestä
  • niin...

    Äänestä

no ehkä mies tulee sua iskee, jos ei, niin sus on jotain vikaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mine... kirjoitti:

tarvitsisin apuu ,et mite iskee laivalta ittellee seuraa?????? tää saattaa kuulostaa ihan vitun dorkalta mut mä en oo ikinä onnistunu saamaa seuraa..... itä laittaa päälle??? miten käytäytyy??? oon oikeeti epätoivone....kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu