Ja mistä löydän lääkärit?

Joskus luulen että olen yksin koska minussa on joku vika, 35v nainen, aina olen ollut yksin, koskaan ei ollut poikaystävää pidempaa kun 1 kk.
Olen terve, ulkonäkö on tavallinen. Eli, kannatako kysyä ammattilaisille, onko minussa oikeasti vika?Ehkä jotain lapsuudessa? Ja mistä löytän lääkärit?
2451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...vaikka niin moni ennakkoluuloisesti kuvittelee.

Katin kontit sinä mikään sairas olet.

Itse olen 37 - vuotias nainen ja myös elänyt koko ikäni yksin lukuunottamatta yhtä kesää, jolloin oli poikaystävä.

Kaikille meille ei vain tule sitä ihmistä kohdalle ja sillä sipuli. Ei siinä sen kummempaa ole.

Äänestä
  • Sot,sot. Vieläkö te uskotte siihen soopaan että jossakin olisi joku joka vain kävelee kohti ja siinä se onni on.Jos vain passiivisesti odottaa niin kuka oikeasti kiinnostuu ja aika voi odotellessa käydä pitkäksi. Kotoa harvoin tullaan hakemaan.
    Tyttöset! Paras koe ja lääke on kun pistää pilkettä silmään,huolehtii ulkonäöstään ja pistää "haun" eli etsinnän päälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sairas? kirjoitti:

Joskus luulen että olen yksin koska minussa on joku vika, 35v nainen, aina olen ollut yksin, koskaan ei ollut poikaystävää pidempaa kun 1 kk.
Olen terve, ulkonäkö on tavallinen. Eli, kannatako kysyä ammattilaisille, onko minussa oikeasti vika?Ehkä jotain lapsuudessa? Ja mistä löytän lääkärit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu