AIna kun vastaan, se poistaa oman viestinsä keskustelumme välistä. :)
OK then
http://www.youtube.com/watch?v=dLyH94jNau0
OK then
http://www.youtube.com/watch?v=dLyH94jNau0
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
2 vuotta sitten sitä harrastettiin melko paljon, ettei tämä todellakaan ole uutta.
Kiitos tästä. Monesti suorastaan ahdistanut, kun löytänyt monologejani pitkin S24. Nyt hoksasin, mistä se johtuu.
:)
Siitä ei tule VIESTI POISTETTU boldattua paskaa, kun ylläpito poistaa oman viestinsä.
Taasko viiraa päästä?
Tissu? mulla kokemusta nettikirjoittelusta vuodesta 1997. en välitä, jos joku esiintyy mun anonyymillä nickillä.
Savustus on mahdotonta, kuten olette jo huomanneet. En ole koskaan häiriköinyt S24 mutta silti saanut monta IP-bannia. Silti kirjoitan, kuten aina ennenkin. :)
Itse vastustan tappelua yli kaiken, koska aina on olemassa niin isoja kavereita, ettei sun otteet tunnu missään niiden kohdalla. Ne naurahtaa niille ja ravistaa sinut irti. Kyse on on 2m 150kg tyypeistä. niitä on vítun paljon.
Muistan, kun yritin tosissani pistää hanttiin tuollaiselle kaverille, niin joku älykkö huusi, että tyyppi ei haluakkaan tapella, vaan lähteä vuoristokiipeilemään.
I know..
se oli paljon hauskempi, miten se tyyppi sanoi sen.
Itse pystyn voittamaan 2m 150kg tyypitkin henkisellä ylivertaisuudellani, jonka jälkeen ne tyypit kävelevät perässäni nöyrinä ja palvelualttiina kuin puudelit.
Minua kiusattiin lapsena koulussa sentakia minusta tuli tämmöinen.
Eihän täällä ole moderaattoria joten uskon että yksinäistä on.