ukraina2

irina11

Näin ollen kaikki mahdollisuudet käytettävissä Venäjän keväällä, jäi toteutumatta.Ansio viidennessä sarakkeessa tässä tulos on kiistaton.
Ristiriitaisia​​, ja ehkä jopa itsemurha tehnyt meidän liberaalit vastaan presidentin ja hänen kulkunsa. Miksi ne ovat niin rohkaistui että haastaa hänet ja hänen politiikkaansa?
Mielestäni on olemassa kaksi päätekijää.Ensimmäinen näistä on se, että viides kolonna, liian, ei ole muuta keinoa kuin kapinaan. On piilossa, mutta se on vielä. Vallankumous ylhäältä, käynnisti Vladimir Putin, ei jätä heille mahdollisuuden poliittisen selviytymisen. Ja vain lähteä maa ulkomaisille ansainnut ylitöistä ei he eivät salli ulkomaisten isännät. Jolla huomattava asema hallituksen ja merkittäviä taloudellisia resursseja, pettureita vakavasti odottaa kaapata valta itselleen, ja jatka halukkaasti uuden vaiheen prosessissa sahaus jäänteitä kerran suuren maan ja hyödyntäminen kansojen.
Mutta he tarvitsevat aiot viettää paljon enemmän tunnustelut. Ensinnäkin, riistää presidentti Vladimir Putin laaja kansan tuki, jonka hän ansaitusti sai seurauksena ulkomaisten ja kotimaisten kantojen viime vuosina. Ja mikä voisi olla edullista tässä suhteessa kuin "huuhtelu" Venäjän New Venäjällä, minkä jälkeen makaa presidentti henkilökohtaisesti vastuussa kaikesta siitä?
Edustajat viides kolonna, kuten hyeenat, pidetään hänen varjonsa, välttäen julkisuutta.
Tavalla, jonka oli määrä vihollisia on meille selkeä selvästi. Suurin jatkaminen sodan mukana niin paljon uhreja vaikeuksia ja Venäjän väestö molemmin puolin rajaa - joka on heidän ongelmansa. Älä anna miliisi edes mahdollisuutta voittaa, rajoilla Venäjää luomaan enemmän verenvuotoa haava, jossa hän tipoittain kaataa resursseja ja jossa - yksi askel eteen, kaksi taakse - ei saavuteta ratkaisevaa menestystä.
Samalla Venäjä osoitetaan kasvava taakka ensimmäinen satojen tuhansien ja miljoonien pakolaisten.Länsi-pakotteita vähitellen heikentäisi taloudellista ja taloudelliseen hyvinvointiin maan, varsinkin kun paljasjalkainen oligarkit yrittävät siirtää kustannuksia niistä on väestössä.
Tuloksena on, että pettureita toivovat tuoda tilanteeseen ennen tekemistä kuuluisin maailman, mukana pettämistä venäläisen väestön Ukrainan, mikä aiheuttaa lisää raivoa itse Venäjällä. Ja sitten, mukaisesti Legacy vuonna vuosisadan alkupuolen teknologiaa - Moskova Maidan, joiden väitetään perusteltua suuttumusta yhdistää oikealle ja vasemmalle, Patriots ja liberaalit. Todistettu skenaario 1905-1917 vuotta "nöyryyttävän tappion, talouskriisi ja vähättelyä vallan, suosittu paine, palatsi vallankaappaus", jälleen aktiivinen.
Tässä yhteydessä suojan New Venäjän ja suojaa sen väestöstä, ovat kriittisiä säilyttämistä Venäjä, turhautumista viidennessä sarakkeessa. Jos onnistumme pitämään voittaa siellä, tallentaa ja Venäjällä. Lose - vastaavasti menettää jäänteitä isänmaan.
Tässä taistelussa ei voi vaarantua, ja se, joka vakuuttaa hänelle muuten tietoisesti tai ei, pelaa käsiin vihollinen.

0

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

        Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
        Maailman menoa
        257
        8930
      2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

        "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
        Maailman menoa
        311
        6217
      3. Verinen koira

        Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
        Imatra
        66
        1330
      4. Mira Luoti, Vain Elämää

        kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
        Maailman menoa
        6
        1287
      5. Faktat kehiin!

        kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
        Ikävä
        109
        1101
      6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

        Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
        Maailman menoa
        78
        939
      7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

        Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
        Kotimaiset julkkisjuorut
        60
        857
      8. Mopokeulija

        Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
        Haapavesi
        43
        768
      9. MUISTATTEKO SEN?

        Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
        Joukkoliikenne
        310
        680
      10. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

        Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
        Ähtäri
        23
        676
      Aihe