9500:n tomitukset?

Milloin tuon uuden komukan toimitukset alkavat? Näyttävät olevan varattavissa monessa liikkeessä.
3315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siitä on niin monenlaista tietoa, jossain oli jo et tällä viikolla, jossain arveltiin viikko 47. Ennen joulua pitäis nyt ainakin. Siinä on ilmeisesti softassa taas ongelmia ja haluavat varmistaa et varmasti toimii.

Silloin kun 9210 tuli, siis ilman iitä, niin sehän oli varmaan maailman bugisin laite. Se jumitti koko ajan ja akkua piti irroitella.

Muuten halvimmat 9500 ovat puhelinkioski ja puhelinkontti. Kumpikin on siinä 760 egen tienoilla. Laita sinne varaus, saat paljon halvemmalla kuin kivijalkakaupoista.

Äänestä

Näkyy olevan halvin commu sonitissa. http://www.sonit.fi
742,10 euroa. Tuo ei ole paha hinta ton tason laitteesta.

Äänestä
  • Kyllä on halpoja hintoja mainoksissa....Eri asia vaan koska sen saa. Nämä halpakaupat lupaavat ensi viikolla. Itse olin erään halpakaupan jonossa viisi viikkoa, eikä tullut niin yhtäkään konetta. Kyllästyin odottamiseen ja kävelin Stocmannille. Kysyivät montako laitetaan...... Tosin hinta ei ollut halpa....normaali hinta päälle 900 E....Rahalla saa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


----------- kirjoitti:

Milloin tuon uuden komukan toimitukset alkavat? Näyttävät olevan varattavissa monessa liikkeessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu