juhannusfestarit 2015 by Kalajoki

Katseet jo ens kesäs. Tietääkö kukaan ens kesän juhannusfestareista Kalajoella, missä festarialue
8341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ei missään, kalajoelle ei kaivata enää turisti sikoja. pysykää kaukana meidän hienosta kaupungista, kalajoki(set) on parempia kuin muut

Äänestä

talavella saat keijokalajokinen pullistella ihan rauhas. ei sielä kukaan viii käydä

Äänestä

Toivottavasti ei ole. Saisivat viedä vaikka Maasydänjärvelle kyseiset juopottelujuhlat.

Äänestä

Eikö ne ole siellä lentokentän alueella. Ei mikään ranta juhannus enään.

Äänestä
  • Lentäjien juhannus 2015 on Kauhavan lentokentän alueella.

    Äänestä

hyvä ruoka hyvä musiikki kerta kaikkiaan hyvä juhannus tulossa kesä 2015.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


festareille menijä kirjoitti:

Katseet jo ens kesäs. Tietääkö kukaan ens kesän juhannusfestareista Kalajoella, missä festarialue

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu