Haukotus! Hoh-hoijaa!
Eikökö tonne taloon nyt mitään meininkiä saa millään konstilla viikonlopuiksi edes?
Eikökö tonne taloon nyt mitään meininkiä saa millään konstilla viikonlopuiksi edes?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Suomen BB:n ensimmäinen kausi oli aikalailla samanlainen kuin parhaillaan meneillään oleva. Vähän bileitä ja alkoholilla läträämistä. Talo ei ole täynnä homoseksuaaleja tai tummaihoisia, ei nyt eikä ensimäisellä kaudella.
Talon ns. "jako" oli ensimmäistä(?) kertaa toisella tuotantokaudella, tosin vain viikkotehtävän ajan. Tuotanto on mainostanut tämän kauden olevan rankempi kuin aiemmat suomi-BB kaudet. Onko se rankempi bb-talon asukeille, vai ohjelman seuraajille, ei ole erikseen mainittu missään. Mitä asukkien arvostelemiseen tulee, menkööt jokainen arvostelija katsomaan peiliin ja miettiköön tarkkaan onko oikeastaan edes varaa arvostella saati herjata. Ei varmasti ole.
Jos ei ohjelma syystä tai toisesta kiinnosta, niin älkää katsoko. Problem solved.
Henkisesti rankka kausi katsojille ja asukkaille,eli on onnistuttu,100000 ei tule helpolla,ei se tee rankkaa kaudesta että noilla on aina jotain mielekästä duunia tai herätään 6 aamulla,äkkiä ne tottuu kaikkeen,odottelu pitkä piimäiset päivät tosta rankan tekee
Vit-tu ku ei vaan jaksa enää tätä touhua tuolla BB talossa!
On se tosi tosi rankkaa kun tehdään vartti musavideota ja sitten maataan sängyillä neljä tuntia. Sitten otetaan taas vartti jotain valokuvia ja maataan sängyillä kuusi tuntia, kunnes BB kuuluttaa että saatte mennä nukkumaan.
Että tämmöseen höpö höpö paskaan kyllä rahaa löytyy, mutta muuten sitten menee Suomessa kaikki asiat päin vittuu. Kyllä on helvetin hieno homma.
Hirveeeeet bileet menossa!
Vaan ei BB talossa...
Tapahtuukos sitä tänä viikonloppuna jo jotain?
Veikkauksia?
Tuleeko mega-teemabileet viikonlopuksi?
...tai siis tapahtuuko viikonloppuna yhtään mitään taaskaan???
Tylsää paskaa. Kunnon tappeluita seksiä ja viinaa nii katsojaluvut nousis
No homopanoa kehiin!! Missä se gayjuna viipyy??
3g vai 4g yhteys?
Viihdettä heti BB! Viihdyttäkää minua.
Viikonloppu toisensa jälkeen tylsääkin tylsempi, miksi ihmeessä?