ihastuminen & porno

Kysymys lähinnä miehille mutta toki naisetkin saa vastata:

Kun olet ihastunut, katsotko mieluiten pornovideoita joissa on ihastuksesi näköinen nainen/mies?
3149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Naisena vastaan että en todellakaan. En oikein näe tarpeelliseksi luoda mitään erityistä yhteyttä niiden asioiden välille. ;)

Äänestä

En normaalisti. Joskus harvoin kuitenkin;) Oma mielikuvitus kyllä riittää=)

Äänestä

No jos sattuu kohdalle, mutta aika harvinaista että samannäköistä.. Yleensä mielikuvitus tai kuvat hänestä riittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


utelias oon kirjoitti:

Kysymys lähinnä miehille mutta toki naisetkin saa vastata:

Kun olet ihastunut, katsotko mieluiten pornovideoita joissa on ihastuksesi näköinen nainen/mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu