TAKUULASI MENI KONKKAAN!!!!

TAKUULASIN KANSSA ASIOINEILLE TIEDOKSI!!!!
TAKUULASI ON KONKURSISSA JA PARVEKELASEJA EI TULE!
10% ENNAKKOMAKSULLE VOIT SANOA KIITOS JA NÄKEMIIN!
62813
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Valitsin Lumonit, koska se on markkinajohtaja ja takaa tarvittavan huollon vaikka 20 vuoden päästä.
Muut yritykset ovat pili-pali yrityksiä,joissa välikäsiä paljon matkalla asennukseen. ( Lue= alihankkijoita). Takuulasissa taisi olla kolme henkilöä palkkalistoillaan.

Äänestä
  • Olen hankkinut lumonin parvekelasit useisiin omistamiin huoneistoihin ja homma toimii aina.
    Ja lasit saa n.09-825 4550

    Äänestä

  • lumonisti kirjoitti:

    Olen hankkinut lumonin parvekelasit useisiin omistamiin huoneistoihin ja homma toimii aina.
    Ja lasit saa n.09-825 4550

    taitaa duunia riittää ....

    Äänestä

  • Olin töissä asentajana Suomen Takuulasissa ja ainakin sillon mun aikaan siellä oli töissä 20-25 työntekijää, joista noin 10 asentajia. Turha puhua paskaa jos ei tiedä mistä puhuu. Nyt kyllä olen jo muissa hommissa, ku se on sellasta paskahomaa se asentaminen.

    Äänestä

  • Ent. työntekijä kirjoitti:

    Olin töissä asentajana Suomen Takuulasissa ja ainakin sillon mun aikaan siellä oli töissä 20-25 työntekijää, joista noin 10 asentajia. Turha puhua paskaa jos ei tiedä mistä puhuu. Nyt kyllä olen jo muissa hommissa, ku se on sellasta paskahomaa se asentaminen.

    Taitaa olla samat hemmot taas asialla calinaire.fi ei muuten ole uskaltaneet laittaan nimiään firman sivuille heh

    Äänestä

  • juuiierty kirjoitti:

    Taitaa olla samat hemmot taas asialla calinaire.fi ei muuten ole uskaltaneet laittaan nimiään firman sivuille heh

    olin itsekkin tuolla purku/asennus hommissa ja lopetin siellä kun ei ollut tarpeeksi aikaa opastaa asennuksessa.

    ja tuosta http://calinaire.fi ainakin sivut näyttävät samanlaisilta kun takuulasin ellen väärin muista...

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


joe kirjoitti:

TAKUULASIN KANSSA ASIOINEILLE TIEDOKSI!!!!
TAKUULASI ON KONKURSISSA JA PARVEKELASEJA EI TULE!
10% ENNAKKOMAKSULLE VOIT SANOA KIITOS JA NÄKEMIIN!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu