Voisi toimia koska maalla naistarjonta on kuitenkin niin vähäistä ja olisi hyvä olla aina olemassa myös paikka kaikille niille joille se toisen sukupuolen edustajan löytäminen tuntuu mahdottomalta tai jopa vastenmieliseltä. Jokaisen olisi kuitenkin hyvä löytää se oma kumppani ettei tarvitse olla yksin ja onneton, tarvitaan vain hyvät juomat ja oikeanlaista tunnelmaa niin alkaa jo pian varmasti jokaista kovempaakin karjua tanssittamaan kun oikealla tavalla rohkaistaan.
Homobaari Mikkelissä
vaihtoehtona
91039
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
sinunlaisia on on todennäköisesti niin vähän Mikkelissä ettei tuollainen paikka pysy pystyssä kauaan
Mä oon hetero, mut alko jo kiinnostaa. Ei kai kerta tee homox ni monta kertaa tarvitaan? Entäs jos on vaan toppina? Homona taas sais naisia taas sit paremmin!
Mielestäni homoseksuaalisuutta esiintyy enemmän Mikkelissä enemmän kuin etelä-savossa keskimäärin.Se on ihan hyvä asia sillä erilaisuus on valttia..
Mikkelissä se on samanlaisuutta, vaikka salaista.
Karvaton teiniperse maistuisi !
Miehet ovat hyvännäköisiä minusta ainakin.
Akat on vaan tiellä kun miehet rakastelee.
Anttolassa asui ennen suhteellisen paljon homoja. Siellä tapahtui homomiesten mustasukkaisuus-murhakin! Tai on tapahtunut useampikin jos oikein syynättäisiin motiivit ja tekijät!!!
Nää istui rantabaarissa tai siinä rysässä vai mikä vittu se oli???
Tuuhan siäkin lähemäen baariin! nähelllään ja muuta! ;)