Mitä me enään Suomalaisella miehellä tehdään, ne ovat aivan turhia!
Turkkilainen mies osaa rakastaa kovaa ja ihanasti.
Suomipoika taas *piip*, *piip *piip *piip...etc.
Siis siskot tapetaan Suomipoika sukupuuttoon ja hankitaan TOSImiehiä Turkista.
Kaikki joukolla Turkkiin
7
4387
Vastaukset
- Veli asenne vikainen
Mitä hittoa sä Turkkiin asti menet, kaikki mainitsemasi on jo täällä suomessa!
Kyllä sä sukupuolitaudin saat kuule ihan kotimaasta, ja jos matkamuiston haluat niin on siihenkin helpompikin keino olemassa, käy vaikka kiksauttamassa paikallista pizzerian pitäjää!- turkki
niin saanhan sitä taudin jo pelkän turkkilaisen
tekemän pizzan syömisestä....
- Kaivon omistaja
Hyppää sinne kaivoon ja jos et hyppää törkkään sut sinne! Perässä voin heittää Mehmed Taatelintallaajan...
- Mina rakastan siiinua
Onneks olkoon, oot päässyt Turkkipoikien kuuluisaan päiväkirjaan. Tiedän että niille kelpaa kaikki.
- lomarakastajatar
Mina rakastan siiinua kirjoitti:
Onneks olkoon, oot päässyt Turkkipoikien kuuluisaan päiväkirjaan. Tiedän että niille kelpaa kaikki.
Niinhän tuo näyttää kelpaavan suomipojallekkin Thaimaan, Venäjän ja Viron tyttökin. Eiköhän niitä tauteja tule sieltä monin verroin enemmän. Ainakin uutisten mukaan, sieltä päin on jo tullut HIV:ä ym. meitin puolelle.
Suomityttö on paljon varovaisempi noilla reissuilla kun suomipoika.
Suomipoika kun maksaa tytölle vähän extraa että saa panna paljaalla ja että tyttö ottaa suihin. Sillä hetkellähän se varmaan tuntuu upeelta, mutta eipä enää kotomaassa muutaman viikon päästä. Me saadaann ilmaiseksi, ja niin paljon kuin vaan jaksetaan ja vieläpä laadukasta sellaista ihanien sanojen saattelemana.
Tassä vähän faktaa sinulle. Hyvää Viron reissua vaan sinulle, täällä sinua ei huoli kukaan. - Art
lomarakastajatar kirjoitti:
Niinhän tuo näyttää kelpaavan suomipojallekkin Thaimaan, Venäjän ja Viron tyttökin. Eiköhän niitä tauteja tule sieltä monin verroin enemmän. Ainakin uutisten mukaan, sieltä päin on jo tullut HIV:ä ym. meitin puolelle.
Suomityttö on paljon varovaisempi noilla reissuilla kun suomipoika.
Suomipoika kun maksaa tytölle vähän extraa että saa panna paljaalla ja että tyttö ottaa suihin. Sillä hetkellähän se varmaan tuntuu upeelta, mutta eipä enää kotomaassa muutaman viikon päästä. Me saadaann ilmaiseksi, ja niin paljon kuin vaan jaksetaan ja vieläpä laadukasta sellaista ihanien sanojen saattelemana.
Tassä vähän faktaa sinulle. Hyvää Viron reissua vaan sinulle, täällä sinua ei huoli kukaan.Pitää paikkansa tutkimus jossa vaitettin suomalaisilla naisilla olevan huono itsetunto/alemmuuden tunto ulkomaalaisia kanssa sisariaan kohden eritoten ruotsalaisia naisia..No hyvä että olette löytäneent paikan missä tunnette itsenne kauniiksi ja seksikkäiksi vaikka en mä ymmärrä miten suomalainen=ylipainoinen selluperse voi olla kaunis..Mtta onneksi meillä on itä sekä länsi naapurit mistä löytyy kauniita naisia.
- elämän kevät
Art kirjoitti:
Pitää paikkansa tutkimus jossa vaitettin suomalaisilla naisilla olevan huono itsetunto/alemmuuden tunto ulkomaalaisia kanssa sisariaan kohden eritoten ruotsalaisia naisia..No hyvä että olette löytäneent paikan missä tunnette itsenne kauniiksi ja seksikkäiksi vaikka en mä ymmärrä miten suomalainen=ylipainoinen selluperse voi olla kaunis..Mtta onneksi meillä on itä sekä länsi naapurit mistä löytyy kauniita naisia.
on taas tyhmyys huipussaan tässä keskustelussa, hei menkää lukemaan Turkin matkailu sivuilla tämä sama vääntö on jo käyty useampaan kertaan, teillä tuskin on esittää uusia kantoja. Osa naisista menee Turkkiin seksilomalle ja kauniita sanoja kuuntelemaan, osa miehistä Viroon ja Thaimaahan näitä nukkenaisia etsimään, on rumia ja on kauniita niin miehiä kuin naisiakin. Joskus harvoin lomaromanssista kehkeytyy kunnon suhde, yleensä ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096496Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884131L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453457TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a72840Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6251441- 66868
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja55843- 9829
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?193818Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j47799