Miten saisin tytöt kiinnostumaan?

Täysi-ikäinen miehen alku haluaisi tietää, miten saisi samanikäiset tytöt kiinnostumaan.
559
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mene oma-aloitteisesti juttelemaan , kysy vaikka hengailemaan.
Ole oma itsesi!!!

Itse lämpeän pojalle joka on oma itsensä.. :-)

Äänestä

suosittelen juttelemista

Äänestä

Itse tykkään miehistä jotka on salaperäisiä ja vähän vaikeasti tavoiteltavia, niin että heidän eteen täytyy tehdä vähän työtä. Makuasioitahan nämä tietty vaan on. Tärkein neuvo kuitenkin on, että ole oma itsesi

Äänestä

Totuus on vaa se et jos et oo hyvännäköne ni aika mahoton tehtävä sul on :/ ite oon 17v jätkä ja samas tilantees, kukaa ei koskaa kiinnostu yhtää

Äänestä
  • Ei kaikkien kohdalla ole noin, mutta mielestäni tuo pitää osittain paikkansa. Olen todella mukava ja ystävällinen, sekä päihteetön ja minulla on omia mielipiteitä. Silti jotkut tytöt juoksevat ennemmin kännäilevien kusipäisten poikien perässä. Toisaalta veikkaan, että kun aikuistuu, niin kyllä nekin tulee sitten järkiinsä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


17+1 kirjoitti:

Täysi-ikäinen miehen alku haluaisi tietää, miten saisi samanikäiset tytöt kiinnostumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu