Onko Iisalmessa Puumia/himokkaita rouvia jotka himoitsevat nuorempaa miestä? Janoinen Puumahan löytyy keskustasta mutta nyt etsitään puumia joilla on muita tarpeita kuin jano.. rohkeasti yhteyttä :9
Puumaa?
masilii88
15650
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
vetele tumppuus sika
Ennemmin saat VR;lltä veturin lainaan....
vai nuorempi mies..hmm... en intä vastaankaan etteikö tilausta olisi.kunhan on terve,ei juoruile asioita eteenpäin ja välineetkin kaikinpuolin kunnossa.
8 18: kaikki nuo kriteerit täyttyy :)
hilijasta. Joko ne on menneet puumat talviunille..
Lehessä oli jotta iisalmessa on yli 2 kertaa enemmän nuoria miehiä kuin saman ikäisiä naisia.. ei oo kun alle viikko siitä jutusta. Nyt kannattas kaikkien täti-ihmisten lähestyä poekia baarissa ja muualla on nimittäin naisten markkinat
Ei tartte tätien lähestyä,poijjanklopit lähestyy tätejä baarissa ja muuallakin.
Kaikki vanhemmat naiset, joita oon lähestynyt baarissa tai muuten, on sanoneet että muuten ok, mutta nuoret ei kiinnosta. Siksi olis kiva jos "täti-ihmiset", joita kiinnostaa, ois aktiivisempia.
hmm..ei ne kaikki vanhemmat naiset baarissa notku.känninen sekoilu punkanpohjalla ei kiinnosta .kaikki kun eivät krapulaakaan halua hommata. mikä lie käsitys vanhemman naisen iästä. 30-40-50 vuotta?
varmaan semmonen 35 - 55 vuotta eli vähintään tuo 10 v omaan ikään lisää. Tuo on kyllä totta, eihän ne kaikki baarissa notku. Mikä muu vaihtoehto sitten netin lisäksi lienee lähestyä..
vaikkapa kirjasto tai eri uskontoryhmien tilaisuudet,olepas itse aktiivinen niin voit löytää jopa yli nelikymppisen neitsyen jos oikein flaksi käy.itse pääsin muinoin korkkaamaan uskovaisen 47-vuotiaan vanhanpiian,tiukka toosa oli muuten!
hmm..nuoren miehen kannattaa miettiä myös sitä ,että onkohan sillä merkitystä onko nainen varattu vai ei.ei ole mukava että ukon kanssa kaupassa asioidessa nuori armastelija moikkaa tai tuijottaa.se on negatiivisesti häkellyttävää.
Periaatteessa ei ole merkitystä. En minä kenenkään suhdetta tai avioliittoa halua rikkoa mutta kyllä pelisäännöistä pitää sopia etukäteen.
hmm..juuri näin. eikös se ole niin että kulutustavaroita silmäillään ennenkuin todella kiinnostutaan ja mennään ottamaan selvää.paras nähdä itse omin silmin ennenkuin näppinsä lyö hyvään tai pahaan.onnea metsästykseen!
Kiitänpä. Katsellaan miten käy