Hei.
Etsiskelen tällähetkellä sopivaa hylättyä taloa tai rakennusta johon pääsisi sisälle kuvailemaan niinsanotusti kauhukuvia. Eli mielellään kestäisi ihmistä eikä romahtaisi mutta vaikka olisikin niin huonossa kunnossa kelpaa kuitenkin.
Eli mielellään ei kovin kaukana Jyväskylästä. Muuramekin kelpaa. Mutta haluaisin tarkempaa tietoa paikan sijainnista jos onistuu. Jos jollakin on jotian ideoita kommentoikaa tähän tai jos on salaisempaa niin lähettäkää yksityisviestillä.
Kiitos!
Anteeksi mahdolliset kirjoitusvirheet.
Hylätyt rakennukset Jyväskylän lähistöstä
1
112
Vastaukset
- Selänpesijätär
Saunatie 18. vanha yleinen sauna valimotien päässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4104642Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1221835- 1441586
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751315Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151146Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔771132Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise131069Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään671016- 38980
- 66972