Jyväkylässäkään! Jatkuvasti H tai 3G- yhteys, jonka nopeus Ooklalla miteten naurettavat 3-5 Mb/s! Entisaikaan tällaista kutsuttiin huijaukseksi ja yritys asetettiin korvausvastuuseen mokomasta VALEHTELUSTA!
Niin, onhan se lähes 10 % kirjallisesti sovitusta nopeudesta! Mutta (yli)laskutus kyllä toimii ja kertaakaan ei ole tullut senttiäkään alle sovitun suuruista kk-maksua. Eli keskimäärin ajatellen Saunalahden PASKA 4G toimii. Ainakin omagurun ja laskutuksen kurahaarojen käsityksen mukaan.
Samaa paskaa on myös tuo Elisa Epäviihde, joka nostaa ainoastaa niskakarvat uuttumuksesta pystyyn, kun jotain tolla paskalla yrittäisi katsoa. Kaitpa asiakkaiden kusettaminen ja ärsyttäminen on Elisan/Saunalahden käsitys VIIHTEESTÄ!
Eivät toimi Saunalahden 4G-yhteydet
Kaduttaa pirusti
1
215
Vastaukset 1
Hei,
mikäli palveluiden toiminnassa ilmenee ongelmia, suosittelen jättämään asiasta häiriöilmoituksen. Voit tehdä sen joko puhelimitse tai vaikka kontaktoida Saunalahden tai Elisan Palstan moderaattoreita.
-Teemu / Saunalahden Palstatiimi
http://palsta.saunalahti.fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2931185Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "2991098Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔50948- 106899
- 83867
- 101859
- 108712
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2571Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11538