Häänviettopaikkaa

Onko kenelläkään suositella paikkaa kun pitäis uusia avioliitto. 10 vuotta ollaan jo oltu onnellisesti avioliitossa ja nyt olis tarkoitus uusia vala
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kutosella käytte uusimassa valan, tulee samalla mitattua kuinka paljon rakastaa

Äänestä

Jomtien alueen eteläosasta löytyy useita 5 tähden hotelleja. Jos lompsa venyy, niin sinne vaan. 3 * on sama taso kuin Suomen 5* .

Äänestä

Maikan Majakka....

Äänestä

Toi Maikka oli aika paha:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiru ja Pete kirjoitti:

Onko kenelläkään suositella paikkaa kun pitäis uusia avioliitto. 10 vuotta ollaan jo oltu onnellisesti avioliitossa ja nyt olis tarkoitus uusia vala

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu