e34 535i

Onko kyseises autos paljo vikoja?
Paljo kuluttaa menovettä satkulla?
Onko järkevä ostos?????
Semmosten mieli piteitä joilla on kokemusta,
ki-toos
2538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla on ollut muutaman vuoden E34 535i -89, oikein asiallinen auto. Vikoja ei sen enempää kuin muissakaan saman ikäluokan autoissa. Varaosien hinta kohtuullinen, tosin ei aina OEM-osat. Kulutus seka-ajossa noin 11.5-13 luokkaa, kaupungissa hörppää kakkua kyllä kivasti. Matka-ajossa kympin tienoilla.
Enpä tiedä mikä on järkevä ostos, mutta jos haluat ison ja kohtuu tehokkaan auton, on 535 yksi hyvä valinta.

Äänestä

hinta laatu suhde kohdallaan.Tähän hintaan tällaista herrakyytiä ja tehoja ei ole missään.535

Äänestä

Kommentoi aloitusta


igor kirjoitti:

Onko kyseises autos paljo vikoja?
Paljo kuluttaa menovettä satkulla?
Onko järkevä ostos?????
Semmosten mieli piteitä joilla on kokemusta,
ki-toos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu