PoikienIsäSanoiUutisissaNäin

Haa, juuri äsken poikien isä kertoi puhelimen kautta uutisissa että " olen TUHLANNUT niin paljon aikaa Suomessa,etten tule hakemaan poikia ennekuin VIRANOMAISET pyytävät" Kyllä on osannu näytellä,voi mikä teeskentelevä """"""" !!
2398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aikaa (lasten tähden). Varmasti jokainen nyt viimeistään tajuaa mikä hän on miehiään ....

Todella teeskentelevä paska ....!!!

Äänestä

"Lukee kuin piru raamattua."

Et todellakaan voi muodostaa objektiivista näkemystä ventovieraasta ihmisestä sen perusteella, mitä media kirjoittaa / tv:ssä näytetään. KEnestä tahansa voidaan leikkauspöydällä editoimalla tehdä minkälainen tyyppi tahansa, jos sellaiseen on motivaatiota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nö nii kirjoitti:

Haa, juuri äsken poikien isä kertoi puhelimen kautta uutisissa että " olen TUHLANNUT niin paljon aikaa Suomessa,etten tule hakemaan poikia ennekuin VIRANOMAISET pyytävät" Kyllä on osannu näytellä,voi mikä teeskentelevä """"""" !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu