niin etten enää osaa ajatella eläväni kenenkään muun kanssa. Kaikki ne ihanat laulutkin. Vieläköhän sä ajattelet samoin.
Jospa se onkin
makean ystävä
7142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kerro ketä etsit, niin voit saada sen aidon ja oikean tiedon.
Paljonhan tuo sinun alotus saa vastauksia, mutta koska etsit sitä oikeaa ja aitoa, niin laita jotain tunnistettavaa, se helpottaa.
joku niistä lauluista että asianomainen tunnistaa itsensä.
Hän* on niin makea mies, että maiskis ;) En saa kieltäni pidettyä kurissa, niin täällä kuin irl:kään (mikäli tuo herkkunsa silmieni kantamiin)
Oletko mies vai nainen? Mä ajattelen edelleen samoin jos olisit se mun kaipaama mies. Muutama laulu tähän mitä me kuunneltiin, Club for five - joka päivä ja joka ikinen yö, anna eriksson - kaikista kasvoista, anna Abreu - kylmästä lämpimään, Jenni Vartiainen - dura duran, pitbull feat. Marc Anthony - rain over me, fairh hill - there you'll be, ronan keating - when you say nothing at all. Tossahan noita.
Paras noista on When you say nothing at all:D. Ei mun tarvitse musiikkia soittaa, se soi päässä. Kun olen siinä mieln tilassa, jolloin halaun kuulla musiikkia. Usein kuulen vain kiukkuisen äänen haukkuvan minua. Hulluuttahan tuo on.
Soitin aina Ti..lle tätä, emmekä koskaan muuta esileikkiä kaivanneet. Olimme niin täpinöissämme, että hyvä kun makkariin kerkisimme,,
http://www.youtube.com/watch?v=i1XjN9k7aLw
Toki olen. Muistatko tämän rakas?
http://www.youtube.com/watch?v=49tAnVOl7ak