Miksi sinä haet tätä jatkuvaa huomiota ja minua kaipailet?Miksi?
Mies..
vastaa kysymyksiin
11188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Elytän intohimoa ja hankin salasuhdetta.
Haa! Sinut on saatu kiinni T.J.P! Jotenkin aavistin tämän sinun petollisuutesi. En vain ollut aivan varma.. mutta nyt uskon tietäväni. Varsinkin kun olet vastaillut viesteihini, joissa olen tekeytynyt muiksi naisiksi.. Eikö pieneen mieleesi tullut todellakaan, että se voisin olla minä ..niiden typykkä profiilien takana.. oma epäluuloinen ja piilokatkera, mutta kuitenkin sinua yhä miellyttämään valmis vaimosi. Sinun vaimosi... todellakin.. T.J.P!
asioita ei ole käsitelty läpi, en ymmärrä miksi hän toimi niin kuin toimi.
Helpottaisi kun tietäisi miksi eräät asiat tapahtui, jos hän avoimesti kertoisi niin ymmärtäisin miksi se kaikki tapahtui.
Minäkin haluaisin osata ymmärtää ja luoja tietää, että olen yrittänyt.. Eikö minussa pienine rintoineni, lyhyine tukkineni ja poikamaisine vartaloineni leveine hartioineen sittenkään ole riittävästi naista?? Vai onko kyse jostakin mielisairautta lähentelevästä vaihtelun halusta, kun miehen silmä hakee jatkuvasti muita, nuorempia naisia? Eivätkö uskalias, kissamainen silmämeikki ja herkullinen lämmin piirakka.. riitä pitämään häntä tyytyväisenä? Luoja tietää, että olen yrittänyt mukautua jokaiseen hänen toiveeseensa jokaisella solullani.. ja silti joudun ajautumaan tänne häntä stalkkaamaa..
Onko täällä sitten vaan yksi ainoa mies mikä hakee huomiota ja hakeeko kuitenkaan. Sehän riippuu miten selvillä näistä kirjoituksista voi olla. On totta jos jotain viereensä toivoo, silloin myös kaipaa. Koitin vastata mahdollisimman tyhjentävästi. Pettäisin luuloani jos tämä luulisin minua koskevan, vaikka eihän sitä koskaan
Riippuvuusongelma vain, perinnöllinen. Ei oikeestaan liity keneenkään mitenkään.
Eh, mitä? Tässä päivän toinen turaukseni ja viimeinen myös. Träum was Schönes.
huolimatta jotain jäi hampaankoloon...tunteet sinua kohtaan ei vaan häviä. Ehkä toivon elämäni suurinta ihmettä, sitä uutta alkua kaikelle...että kaikki mitä viimeisinä päivinä tapahtui, ja sen jälkeinen pakahduttava olo, oliskin ollut vain pahaa painajaisunta josta minut herättäisit hymyillen ja kaikki olis taas hyvin.
kun ennen kuolemaa havahtuisi ja huomaisi, että painajainen on ohi ja rakas nukkuu vieressä.
..et voi saada häntä, mutta minut voit! Olet jo käytännössä saanutkin! Miksi siis keskityt viimeisiin päiviin.. jonkun kaksikymppisen ihastuksesi kanssa ja vonkaat puolta nuorempaa tyttöä tällä palstalla! Teet itsesi naurettavaksi näiden teinityttöihastustesi silmissä! Et näytä niin nuorelta kuin kuvittelet.. T.J. P.
Rakkaudeksi kutsuvat..Se vieras tunne sinulle on =)