Teemu "kasvattaa" poikiaan turistiluokassa

Kaveri osasi kyllä pelata lätkää, mut kasvatuksesta ei tiedä mitään. Naurussa ei rajaa, kuin luin Teemun ja sirpan kasvatusmetodeista. Kaveri on todella tyhmä, kuten useimmat lätkänpelaajat,muutamaa poikkeusta , kuten esim. Koivun veljekset.
11352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Koivun veljekset ne vasta älypäälliköitä ovatkin :DDDD
Huomaa ettet tunne tyyppejä vitsikkäine kommentteinesi :DDDD

Äänestä

Suuri pieru teemun tasoa

Äänestä

Saku on aivan tollo. Loppukin äly meni kun Montrealissa sai hormoneja. Kasvoi uudelleen pituutta aikamiehenä ja pää sekosi.

Äänestä

Viis sakusta, nyt keskustelua tyhmästä teemusta ja vielä tyhmemmästä sen kimakkaäänisestä sirpasta.kauhee muija, rahaa olis, mut kun eii oo tyylii yhtään.ja mitkä jättisilarit, vaikka eukko lyhytt kuin mikä.et voi olla mautonta porukkaa.ja teemun mutsi tietty änkee joka paikkaan aina.

Äänestä

Ne jotka täällä puolustelee teemua et comp. Ovat itse tosiiiii tyhmiä

Äänestä

Ei taida aloittajankaan älykkyydessä olla kehumista. Kirjoitustaito ainakin puuttuu.
"Kaveri on todella tyhmä, kuten useimmat lätkänpelaajat,muutamaa poikkeusta , kuten esim. Koivun veljekset."

Äänestä

Ei täällä lainausmerkkejä tarvita,sä se väärin kirjoittelet,hölmö,öökkönen!

Äänestä

Teemu Selänne.Meidän oma sankarikiekkoilija vailla vertaa.Teemu on niin sydämellinen.Niin ihmisläheinen.Ajattelee lapsia.Ja ah,niin hyvä jääkiekkoilija!
Ja mitkä silmät!
Teemu Selänteen uraa on Suomessa seurattu tarkasti.
Viimeiset viisi vuotta on joka kevät ja kesä spekuloitu mahdollisella lopettamispäätöksellä.Tätä vatvontaa on ollut kyllästymiseen asti.
Selänne-elokuva,kirja Teemusta etc...Ketä enää jaksaa kiinnostaa?
Annetaan Teemun jo olla.

Äänestä
  • Ja nyt kirja, jota toistetaan kuin Raamattua jossain Ilta-Sanomien saitilla. Ne, joita heppu ja uransa ja elämänsä ja "totuus" kiinnostaa voivat ostaa kirjan.
    Se jokakesäinen-syksyinen "katsotaan syksyllä/lopetan/en lopeta/lopetan" on Selänteen ja taustarinkinsä takuuvarma kikka saada media kiinnostumaan, että alkaako kiekkoeläkeläisyys vai ei. Eikä se muuten ala vieläkään. Ihan joku kolmanne luokan todistuskin vuodettiin julkisuuteen! Oli jopa kaseja eli kaveri osannee jopa lukea! Wau, mikä Esikuva!
    Eikö se Sel8nne-elokuva ollutkaan dokkari ja koko totuus?

    Äänestä

Iltalehden kuvassa pieni tytär poseeraa käsi lanteillaan jotenkin pervosti tuon ikäiseksi.

Äänestä

Jees, vi-tun luuseri!!!:-):-):-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pois jo julkisuudest kirjoitti:

Kaveri osasi kyllä pelata lätkää, mut kasvatuksesta ei tiedä mitään. Naurussa ei rajaa, kuin luin Teemun ja sirpan kasvatusmetodeista. Kaveri on todella tyhmä, kuten useimmat lätkänpelaajat,muutamaa poikkeusta , kuten esim. Koivun veljekset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu