Jenna ei osaa maksaa vuokraa

No kyl on tyttö aika lapsellinen jos ei osaa maksaa vuokraa mut panna osaa!
4296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En osaa minäkään vielä maksaa.

T. 26v peräkamarinpoika

Äänestä
  • Mutta sä tuskin voit maksaa luonnossa, Jenna voi.

    Äänestä

Viime yönähän tuo opetteli.

Äänestä

Eikös Jenna tarkoittanut, ettei osaa maksaa vuokraa rahana tilille? Vuokranhan voi nuori lutkanainen maksaa muullakin konstilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huppista keik kirjoitti:

No kyl on tyttö aika lapsellinen jos ei osaa maksaa vuokraa mut panna osaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu