Siemens CL50 sammuilee

Ostin 3kk vanhan simpukkamallin CL50 puhelimen. Nyt on parina päivän itekseen sammunut liikentessä olessa taskussa. Kotona tuntuu toimivan. Onko vastaavia kokemuksia? Onko puhelimessa vai jossain asetuksissa kun itekseen sammuu. Akku on hyvä
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joo löyty selitys. Asetuksista oli automaattisammutus päällä. Vähän vaikea käyttää tämä Siemens kun on tottunut Nokiaan, mutta eiköhän tähän totu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Artsi kirjoitti:

Ostin 3kk vanhan simpukkamallin CL50 puhelimen. Nyt on parina päivän itekseen sammunut liikentessä olessa taskussa. Kotona tuntuu toimivan. Onko vastaavia kokemuksia? Onko puhelimessa vai jossain asetuksissa kun itekseen sammuu. Akku on hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu