Täällä olis yhdelle vieraalle mihelle pillua tarjolla.
Tapaaminen olisi 13.12.2014 lauantaina klo 13.09 iltapäivällä.
Vastaan tulija sa päättää missä hottelissa yövymme, edellinen ei kehannut jatkaa lopetti siihen yhteen unohdukseen. Miksi hän niin teki oltiin tehty jo sopimus ja hän ei pitänyt siitä kiinni.
Tulen sitten jo aamujunassa ja käyn vain pikaisesti Hautuumaalla ja lähden puolenpäivän junalla kotiin.
Jertsa ei sitten ollutkaan halukas Jyväskylässä kyytimään minua.
Pitäkööt sinisen autosa,Pendolinojunansa!!!!!!!!!!
Onko muita veturiaa lainaavia miehiä....
Sähkömatomatkustaja
0
444
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1812218
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871590Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821454Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141304Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita441114Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2181101- 45997
- 98909
- 85845
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49815