volvo F12 360

kulutus 58/100 MENEEKÖ SCANIA VÄHEMMÄLLÄ. VAIHTOA SUUNNITELLAAN.
51222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tutustuppa sellaiseen vehkeeseen ku MAN TG-A

Äänestä

Meillä 700000 ajettu 143 520hp,kulutus viime vuonna keskimäärin 50.3l/sadalla

Äänestä

MACK Sisu 60/t kokonaispainolla mepaa 43l/100km ei paha.

Äänestä

.pitäis huoltaa varmaan.Ei volovokaan ikuisesti liiku.Tai tankissa reikä...Niinpä

Äänestä

...taidat nyysiä dieseliä omaan "kotteroosi".
Uliset sitten kovaa kulutusta isänälle...että
semmoista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


0,67€/L kirjoitti:

kulutus 58/100 MENEEKÖ SCANIA VÄHEMMÄLLÄ. VAIHTOA SUUNNITELLAAN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu