Olen työtä vieroksuva, rahaton ja elämäntapani ovat muutenkin kyseenalaisia. Varastelen ja touhuan kaikenlaista mukavaa jos ryyppäämiseltä ehdin. Ilokseni ilmoitankin teille Virolahtelaiset: muutan paikkakunnalle ilostuttamaan teitä, sossu maksaa.
Uutta verta kylälle!
32
975
Vastaukset
- Miranda kusihame
HAIII rainerr tuu vaa tääl oon hullu mukavaa ja sosku maksaa haii hevoose laukkaa haiii
- Walde
Rakas Rainer!
Tervetuloa pitäjään.
Otamme sinut(myös sukulaisesi) iloisenavastaan.
Jos sinun elämästä jotain puuttuu niin kyllä virolahden kunta sen sinulle järjestää.
Mutta muista kumminkin paikkakunnan ihmisten typeryys ja inho uusia kohtaan.
Kuitenkin ilolla odotan että pääset jatkamaan sukuasi virolahden vanhojen piikojen kanssa. se jos mikä on kunnalle iloinen asia minella tavalla.- Sirkka,.-
Myöhän ei anneta mustalaisiille eikä neeckereille pildee
- Walde
Sirkka,.- kirjoitti:
Myöhän ei anneta mustalaisiille eikä neeckereille pildee
Sirkka!!!!
Miksi, oi miksi menet kieltämään vaikka juuri äsken annoit???
Vieläkin soivat sanasi korvissani...
Työnnä ja tuuppaa mua..... Kovaa ja rajusti.. - Sirkka-.,
Walde kirjoitti:
Sirkka!!!!
Miksi, oi miksi menet kieltämään vaikka juuri äsken annoit???
Vieläkin soivat sanasi korvissani...
Työnnä ja tuuppaa mua..... Kovaa ja rajusti..Koska suomessa on eläimiin sekaantuminen ankarasti kieketty
- Weijo.
Sirkka-., kirjoitti:
Koska suomessa on eläimiin sekaantuminen ankarasti kieketty
Ja silti sua on pa,,,u?
Minä ja miun veli Walde - yhteiskunnan saastaa
Weijo. kirjoitti:
Ja silti sua on pa,,,u?
Minä ja miun veli WaldeMannet on sukurutsareita ja sen kyllä huomaa jo naamasta
- Ison Kylän Sonni
yhteiskunnan saastaa kirjoitti:
Mannet on sukurutsareita ja sen kyllä huomaa jo naamasta
No mutta mitä se virolahden velli per...e huutaa ??? Ei ole siellä yhtään varaa moisesta ruveta huuteleen
- sirkkakirjotti
Älkää nyt parjatko. Vietin jouluu Virolahel ja tänne tul Imatralt pukki pussit täys. aaaahh niitä lahjoin määrää. rihkamaaha ne tietyst ol, mut ei se mittää oliha pukki aito.
- Taas meni
kesä virolahdella, mukavat muistot jäi.
http://www.worldoftomoffinland.com/tomsblog/?cat=4- Salakuljettaja Laitinen
Tuliskii uutta.. Poistavat pirut täältä kirjoituksia. Ei saa hyviä naisiakaan enää kehua. Varmasti meikäläisen rouva löysi sitten tämänkin palstan. Aina vahtimassa. Vaan onneksi sentään päivät töissä. Jotakin omaa aikaa minullakkin...
- Mimmi-.,
Salakuljettaja Laitinen kirjoitti:
Tuliskii uutta.. Poistavat pirut täältä kirjoituksia. Ei saa hyviä naisiakaan enää kehua. Varmasti meikäläisen rouva löysi sitten tämänkin palstan. Aina vahtimassa. Vaan onneksi sentään päivät töissä. Jotakin omaa aikaa minullakkin...
Hanki oma elämä.
- Joulun odotusta
kaikille.
http://youtu.be/T0vM4TfVn2M - Sataman ruusu
Mie muutin just tänne ja haluaisin tutustua paikallisiin miehiin.
http://naurunappula.com/1190495/tuksun-kevatlook.jpg - Hei mina
tuli juuri Suomi Thaimaasta .Etsi sitä miestä Virolahti joka rakasti minua hotellissa. Hän olla kylle kovin humala ,että ei välttämättä muista koko juttu.
http://nude.wwwhost.biz/images/Naked-Young-Shemales.jpg - Taidat etsiä
minun äijää ? Kyllä mä teille näytän.
http://1000funnypictures.com/wp-content/uploads/Ugly-Women-9.jpg - Mimmi,.-
Haistakaa mun pillu ja hankkikaa ihan oma elämä,.-
- Pitkä_kieli
Minne tuun haistamaan pilluas??
- Kohta_alkaa
hiihtoloma tullaan taas mökkeilemään.
http://www.blow-gallery.com/var/resizes/Anal-Action/294.png- Kesäää_kohti
mennään vauhdilla
http://40.media.tumblr.com/167dce9d80f7a6cf63e709d2aa990bbf/tumblr_min0uoZezn1r2tw6io1_500.jpg - nokionmustaa
Siisussaatanaa!!! Ei kyllä ihan meijen kyläläisiä
- Jutta-Jatta
Klamilasta????
- uxkakkaa
pöntön päivystäjiä?
- paljastinsinut
Äitisi päivystää pöntöllä. Jatka vaan isäsi arvuuttelua ja eläimiin sekaantumista.
- Mä_olen
uusin persu kylällä.
http://www.iltalehti.fi/fiidifi/201512100125433_fd.shtml- vikakivaa
Väärin, kyllä se on töpselinenästen kepulaisten ja putin risteytys
- Whitepower90
Hitlerin grilli vinkki laitetaan grilli kuumaks
- Sirkkakirjoitti
Pukki lähtee kohta pois tyhjin pussin. lahjat on jaettu.
- On-tää
Virolahti mesta . Kyllä tulee aika pitkäksi kun ei voi muuta jumpata kuin rannetta.
https://www.youtube.com/watch?v=JNj9UJmAnC4 - Liksa-ei
ole vissiin laskettu oikein . Pomo on ahtaalla .
http://3.bp.blogspot.com/_LrCoB_XgEf8/Sn152o0Ra8I/AAAAAAAAAAs/UZRjAYFesyw/s1600/Savonlinnan.avopari.jpg
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082834Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672511Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait271952Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768