Tyhmä ei ole se joka sitä myy vaan se joka sen ostaa!
Citroen omistajan ÄO
rimanalittajat
27187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Kerrankin trollilla on oikea nimimerkki. Olette nimittäin kaikki varsinaisia riman alittajia
Sitikan ÄO on usen painettu takaluukkuun. Esim 1.6, 1.8 2.2 turbo. Turbo tarkoitta että on saanut apukoulun päästötodistuksen.
"usen painettu" ja "Turbo tarkoitta", no sinä et ole saanut apukoulun päästötodistustakaan.
Kyllä näiden trollien ÄO on todella matala.
Kyllä se vaan taitaa olla niin, että aloittajan itsensä ÄO jää reilusti sinne Gaussin käyrän huipun vasemmalle puolelle. Ei normaalijärjellä varustettu ihminen kirjoittelisi keskustelupalstalle samaa sontaa päivästä toiseen.
Mikä on Gausin käyrä? Onko se joku makkaralenkki?
että ÄO:si on kengän- ja hatunnumerosi puolivälistä.
Gaus on citikan omistajien epäjumala. Mies joka ajaa ilman öljyjä 500tkm. Gausin käyrä on citikkamiesten vaimojen märkä uni. 5cm kovana ja veltosta velttoon 3sek. ja nimmarit kattoon.
Siinä taas yksi hyvä osoitus olemattomasta ÄO:sta. Mitähän oikein yrität sanoa ja kenelle?
että tyhjälle kaljatölkille.
ajatellut sitä, että on vielä tyhmempää tulla haukkumaan palstalle?
Joka Citikan valikoi autokseen on tunnetusti jotenkin poikkeava, kummallinen.
Citikan omistaja on poikkeuksellisen älykäs.
Näin on. Palstalla itkevien kateellisten trollien ÄO on pienempi kuin kengännumeronsa ja koulutus korkeintaan amistasoa. Sen huomaa selvästi heidän heikosta kirjoitustaidostaan. Ja vasureita tuntuvat olevan.
Todellisuudessa citikka on suunniteltu heikkolahjaisille ja hei hei tyypeille. Autoon laitetaan mitä ihmeelisempiä avaruusasema alfa varusteita joilla ei tee mitään mutta on kiva näplätä. Esimekkinä jättiterveysside cactuksessa, tai rättikatto jos ei osaa kulkea oven kautta! Tälläiset typerät lisä bling bling varusteet lisäävät vain auton hintaa joka on pakko kompensoida laatua heikentämällä. Siksi PSA onkin valtion ja Kiinalaisten tuella tekohengitetty konkurssifirma.
PSA: n tukija onkin löytynyt oikeasta suunnasta. Tunnettu sekunda krääsän valmistaja Aasiasta. Nyt on kaikki linjassa PSA:lla konkurssia odotellessa.
Mielenkiinnolla odotan minkäläinen auton kuvatus sieltä kevällä ilmestyy. Niitä kun tulee puolen vuoden välein ja myynti lopahtaa parissa vuodessa kuten tämän C6 ja mitä niitä muitakin malleja lie. Caktus hyvä esimerkki krääsä, rätti, hilavitkun kummajaisesta.
Kaikki Fiksut, menestyneet ja hyvin toimeentulevat ajavat ainoastaan Premium luokan uusilla autoilla kuten BMW:llä
Älkää kiusatko citikan omistajia enää. Suurin rangaistus maailmassa on omistaa citikka. Ja rangaistus on lähes elinkautinen koska kukaan ei halua vaihdossa citikkaa. Naapuriperhe jolla on kyseinen auto, itkee itsensä joka ilta uneen. Lisäksi isä on yökastelija.
Ei perhettä, kun ei ole naistakaan koskaan saanut. Äiti ja mummo ne ovat Teron elämän ainoat naiset.
Ja BMW:n omistajilla ja muilla Premiun merkkisten autojen omistajilla on:
- kaunis vaimo
-pari lasta
- velaton omakotitalo (neliöitä yli 200)
- boreamme ulkona aina 38 asteisena
- ja tietty velaton BMW
että asut Westendissä. Mikä on boreamme?
ja saadaan taas nauraa Bimmeri-homoille. Tehän niin tykkäätte muutenkin liukkaasta takapäästä.
Se on poreamme på bättre språk. Du vet?
Citroenista tulee helposti perintökalu, kun sitä ei ole saanut myytyä isät eikä isoisät. Näin julmasti suku voi rangaista vielä syntymätöntäkin pienokaista. Ostamalla citikan. Mielummin olisin ISIS.in taistelija Syyriassa kuin perintöcitikan haltija.
Kateellisia?
Mukava piipahtaa tänne oksennuskeskusteluihinne....
pääkopassa täytyy olla jotain vikaa jos ranskalaisen auton hankkii :DD
Pääkopassa vikaa jos täällä päivästä toiseen jauhaa tyhmää juttua?