Valtatie 23:lla meni valkoinen muovikromi Passat ohitseni ja mieleeni jäi erityisesti passamiehen vähä-älyinen jälkeläinen takapenkillä joka nenä kiinni sivulasissa virnisteli isänsä ohittamille autoille.
Jos isä on mennyt Passatin ostamaan niin eihän pojaltakaan voi liikoja vaatia mutta voisitte sentään laittaa tummennukset takalaseihin.
Passattiin tummennukset taakse
gfdgsggfsd
3
100
Vastaukset
- älä osta wolswagenia
Älä osta passattia mulla on ollu 11 kpl wollkareita niin monta tonnia menny korjsuksiin
- Heikkolahjaisuus
periytyy.
- on se kovaa
Ja taas yksi luuseri joka ajaa Corollalla alinopeutta eikä kuitenkaan kestä jos muut ohittaa paremmalla autolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774642- 1801937
- 1241620
- 1321176
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161111- 351046
- 78953
- 52916
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78882- 4848