en tajuu tätä!

mä oon ihan selvästi hetero, en oo ikinä ajatellu tyttöjä mitenkää sillee, mut mä kiihotun naisten sekstailusta (pornoo tai jotai). mistä se johtuu? en mä silti kuvittele ikinä ITTEENI naisen kaa! auttakaa!! oonko jotenki outo!
41640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

monet heteronaiset kiihottuvat lesbopornon katselusta

Äänestä
  • Jep, ja monet heteromiehet kiihottuvat homopornon kattelusta *LOL*

    Äänestä

kaikkia ihmisiähän kiinnostaa kaikki uus.. kaikkee kannattaa kokeilla paitsi lapsia ja eläimiä :)ei vaan pointti on se että oot ns.herkässä vaiheessa ja varmaan etsit omaa identiteettiäs. molempi parempi !? sen päätät sinä.

Äänestä

ooot ihan normaali/ ja ihan normaali on sinun seksiytesikin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teenlove kirjoitti:

mä oon ihan selvästi hetero, en oo ikinä ajatellu tyttöjä mitenkää sillee, mut mä kiihotun naisten sekstailusta (pornoo tai jotai). mistä se johtuu? en mä silti kuvittele ikinä ITTEENI naisen kaa! auttakaa!! oonko jotenki outo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu