jos voisin deletöisin

kaikki viestit
3136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mä alkaisin shemaleksi jos rahat riittäis tisseihin.

Äänestä

kännykkäs viestit ja sp: voithan sä ottaa ylläpitoon yhteyttä ja pyytää poistamaan omat viestit viimetalvelta asti ja muitten sinua häiritsevät.

Äänestä

Deletoin aikoinaan kaikki sähköpostiviestit minun ja erään miehen välillä lukuun ottamatta ihan ensimmäistä viestiä. Se on rakkain aarteeni ja kaduttaa että tuhosin kaikki muut. Luulin tuskan helpottavan kun tuhoan todistusaineistoa mutta ei se niin mennytkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutta en voi kirjoitti:

kaikki viestit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu