Täällä olevat ihmiset on sekaisin.

Hakekaa apua itsellenne ja älkää sotkeko muiden elämää.
7126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miks mä en näe "täällä" ketään?

Äänestä

Ja heidän elämänsä on sotkettu, raksuttaako?

Äänestä
  • jokeripokeri poks.

    Äänestä

Tervetuloa joukkoon!

Äänestä

Täällä kaipuussaan kituvan anonyymin on ihan turvallista kilahdella. Vain toinen ikävästä riutuva anonyymi saattaa polttaa nahkansa harhoissaan.

Äänestä

käyn kysyy saanko lääkkeitä ku ei nuo rivat oikeen toimi xanorit pitäis olla.

Äänestä

On täällä jokunen ihan oikee sekopääkin, mutta eikös se ole ihan positiivista jos me loput sitten ollaan rakkaudesta sekaisin ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heippa. kirjoitti:

Hakekaa apua itsellenne ja älkää sotkeko muiden elämää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu