Joku kertoo?

Onko mitään vinkkejä kun olen menossa kaverin mökille ens vk loppuna ja nukutaan kuulemma melkein vierekkäisissä sängyissä että miten vois salaa testaa kun se nukkuu sen ihoo yms sillee et se ei huomais..?
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En keksi mitää muuta ku sen että älä tee sitä liian aikasin sen jälkee ku se on nukahtanu mut älä myöskää liian myöhää aamuyöl koska sillonhan uni on pinnallisempaa. Ite en kyl uskaltais :D

Äänestä

Älä ihmeessä tee mitään sen toisen kaverin nukkuessa ja tietämättä. Se on seksuaalista häirintää, etkä voi tietää, miten siihen kaveri suhtautuu, jos jäät kiinni :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


15v.pojitsu kirjoitti:

Onko mitään vinkkejä kun olen menossa kaverin mökille ens vk loppuna ja nukutaan kuulemma melkein vierekkäisissä sängyissä että miten vois salaa testaa kun se nukkuu sen ihoo yms sillee et se ei huomais..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu