Utheilullinen ohjelma esittelee nyt muutaman jakson ajan Suomen tv nelosella Ahvenanmaata ja kisailee kahden urheilijan, Robert Heleniuksen ja Petteri Forselin, kanssa esitellen samalla M:haminaa. Noora Karma on myös mukana ja matkailee ympäriinsä.
Elixir esittelee Ahvenanmaata
Skärdgårdsbo, finsk
3
243
Vastaukset
- Ohjelman innostama
No olihan täällä näköjään joku jo aiheesta aloituksen tehnytkin. Piti tulla katsoon onko suoli24 Ahvenanmaa palstaa kun tänään satuin itekin näkemään elixirin mutta näkyy olevan aikas kuollutta. Näytti se saaristo kuitenkin kauniilta, vois harkita ensi kesäksi pyöräilyretkeä sinne.
- Kirjoitusvirhe!!!!!
Siis palsta näyttää kuolleelta kun taas Ahvenanmaalla on vipinää kuvista päätellen.
- Pyöräillen saaristoa
Kaikki näytti kuolleelta ja pimeältä siellä hurripimiössänne. Aloittaja tarkoittaa että se rasismi on kuollettavan tyhmää ettei siitä muuta voi sanoa mutta saaristo on kaunista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611179- 42891
- 51651
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että325647Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116626- 51618
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 93600
- 75566
- 56564