Elixir esittelee Ahvenanmaata

Skärdgårdsbo, finsk

Utheilullinen ohjelma esittelee nyt muutaman jakson ajan Suomen tv nelosella Ahvenanmaata ja kisailee kahden urheilijan, Robert Heleniuksen ja Petteri Forselin, kanssa esitellen samalla M:haminaa. Noora Karma on myös mukana ja matkailee ympäriinsä.

3

208

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ohjelman innostama

      No olihan täällä näköjään joku jo aiheesta aloituksen tehnytkin. Piti tulla katsoon onko suoli24 Ahvenanmaa palstaa kun tänään satuin itekin näkemään elixirin mutta näkyy olevan aikas kuollutta. Näytti se saaristo kuitenkin kauniilta, vois harkita ensi kesäksi pyöräilyretkeä sinne.

      • Kirjoitusvirhe!!!!!

        Siis palsta näyttää kuolleelta kun taas Ahvenanmaalla on vipinää kuvista päätellen.


    • Pyöräillen saaristoa

      Kaikki näytti kuolleelta ja pimeältä siellä hurripimiössänne. Aloittaja tarkoittaa että se rasismi on kuollettavan tyhmää ettei siitä muuta voi sanoa mutta saaristo on kaunista.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 96
      1549
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1374
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1287
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1188
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      1155
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      9
      955
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      817
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      761
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      744
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      715
    Aihe